فیلتر براساس قیمت :
رنگ
سبک
شانه

نمایش 1 - 48 کالا از 101

افشان

فرش افشان

فرش افشان جزو یکی از پرفروش ترین فرش های ماشینی می باشد که به طور خاص هیچ وقت از مد نمیرود و می توان گفت فرشی همیشه مد است. فرش طرح افشان از طرح‌های اصیل و پر کاربرد در فرش‌های ایرانی است. این طرح مانند بقیه طرح‌های سنتی انواع متفاوتی دارد که در بیشتر مواقع با نقش‌های اسلیمی چون شاخ و برگ، حیوانات، گل و گیاه و بوته … بافته شده است. تمامی نقش‌های به کار رفته در طرح افشان به هم مرتبط هستند.

ویژگی و خصوصیات فرش طرح افشان چیست؟

1- از جمله خصوصیات و ویژگی های طرح افشان پیوستگی و انسجام طرح و نقشه این فرش است به گونه ای که انسان گمان میبرد، نقاش آن از ابتدا تا انتها، قلم خود را از روی کاغذ و بوم نقشه بر نداشته است.

2- ویژگی دیگر طرح افشان که آن هم نشان از آشنایی زدایی و متفاوت بودن این طرح با طرح های پیش از خود دارد، عدم قرینگی بین طرح و نقشه گل ها برگ هاست. همانگونه که میدانید، قرینگی ویژگی بارز هنر فرش و معماری کلاسیک ایرانی است. به گونه ای که در بسیاری از طرح و نقشه های جدید فرش ماشینی و دستباف همچنان، این قرینه بودن به چشم می خورد. اما این قرینه بودن نصفه فرش با نصفه دیگر (قرینه بودن بالا و پایین و چپ و راست)، در طرح افشان وجود ندارد.

3- سومین و مهمترین ویژگی طرح افشان این است که به دلیل نبودن لچک و ترنج، این طرح نقش مهمی در بزرگ نشان دادن فضا و محیط خانه، اتاق و یا حتی محل کار شما دارد.

قیمت فرش افشان

قیمت فرش افشان کاشان به عواملی مانند الیاف بکار رفته، شانه و تراکم و اندازه وابسته است. قیمت فرش 1200 شانه کاشان طرح افشان با تمام طرح ها هم قیمت هست .

البته تفاوت قیمت فرش افشان درب کارخانه با قیمت بازار انواع فرش ماشینی طرح افشان در حدود 20 تا 30 ٪ ارزان تر می باشد. قیمت فرش افشان طلاکوب نیز مانند دیگر انواع فرش های ماشینی میباشد. فرش 1200 شانه کاشان طرح افشان را مستقیم از کارخانه بخرید .

خرید فرش کاشان طرح افشان

امروزه به دلیل سرعت در خرید و راحتی خریدار، فروشنده­ ها اقدام به فروش اینترنتی کردند. با این حال افراد می­ توانند با حضور در نمایشگاه فرش کاشان از مشاوره­ های درست و منطقی فروشنده بهره ببرند تا فرشی زیبا، با کیفیت و درخور با قیمت کارخانه و تولیدی فرش انتخاب و خریداری نمایند. در خرید اینترنتی فرش کاشان نیز می توان از طریق سایت به صورت آنلاین فرش ماشینی طرح افشان را با توجه به رنگ و طرح مورد دلخواه خریداری نمود.

مزیت فرش بدون ترنج

فرش  بدون ترنج به دلیل هارمونی بودن نقشه و نداشتن مرکزیت در وسط فرش تعدادی مزیت نسبت به فرش های ترنج دار دارد که در زیر تعدادی از این مزیت ها رو برای شما عزیزان لیست کرده ایم

  • فرش افشان به دلیل یک دست بودن گلها داخل طرح فضا شما را بزرگتر نشان خواهد داد.
  • فرش های افشون همیشه از جدید ترین طرح ها و پرفروش ترین طرح ها میباشد که هیچ وقت از مد نمیروند و اصطلاحا دمده نمیشوند.
  • فرش های افشان با هر دکوراسیونی قابل ست شدن هستند مثل دکوراسیون مدرن و کلاسیک.
  • در صورت استفاده در اندازه های مختلف در منزل ابعاد و نقشه فرش با تغیر سایز بهم نمبخورد.
مقایسه ( 0 مورد )
bakala-whatsapp-chat-icon